Postup objednávky (platí pouze pro přímé zákazníky Bigfoto.cz)

Po Vaší objednávce Vám bude automaticky vygenerován email s číslem zakázky, následně na něj prosím odpovězte a pošlete k nám Vaši fotografii, kterou chcete zpracovat. Pokud máte v objednávce více rozměrů, prosíme o upřesnění přiřazení Vašich fotografií k jednotlivým velikostem. (např. foto 1 = rozměr 60x40 cm)

Soubory je možno vložit zde

Fotografie by měla být focena s rozlišením alespoň 5Mpx, aby byl výsledek kvalitní (dnes je poměrně běžné u všech digitální fotoaparátů). Nedoporučujeme použití fotografií z telefonů, nebo stahování malých foto z internetu s rozlišením 72dpi.

Pokud by fotografie nešla poslat, kvůli velikosti, doporučujeme využít služby www.úschovna.cz

Jakmile budeme mít Vaši fotografii spolu s objednávkou provedeme její kontrolu a potvrdíme emailem správnost dat. Pokud by snad nebyla data v pořádku, požádáme Vás o poslání lepších snímků.

Někdy je třeba upravit fotografii, aby nezasahoval objekt na snímku do krajů, nebo do rámu (u foto-obrazů). V takovém případě navrhneme vhodné řešení. V případě, že je nutné fotografii nastavovat, upravovat, nebo doplnit barevným rámečkem, budeme Vás informovat o mírném navýšení ceny. (nastavení, nebo vytvoření rámečku 100,-Kč/kus, složitější grafické úpravy 200 - 300,-Kč/kus)

Doba zpracování je závislá na množství aktuálně vyráběných zakázek, ale garantujeme dobu dodání max. do 10 pracovních dní.

V případě expresního zpracování na přání zákazníka účtujeme 200,-Kč/kus (dodání do 3 pracovního dne).Objednávku je však nutno provést do 12.00 hod. předchozího dne. V době Vánoc musí být expresní potvrzení námi potvrzeno a může se stát, že bude zakázka v době Vánoc odmítnuta.

Doručujeme prostřednictvím firmy PPL pohodlně až k Vám domů (poštovné a balné 139,-Kč/max 3 kusy obrazů), nebo si můžete zdarma zakázku vyzvednout na adrese K Žižkovu 5, Praha 9, 190 00

V případě objednávky nad 3.500,-Kč je balné a doprava ZDARMA.

Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Váš Team Bigfoto.cz