Foto-obrazy

Tiskneme na kvalitní Canvas plátno z USA s gramáží 360g/m2, jeho kvalita byla pečlivě prověřena.

Tisk probíhá na stroji Roland VP 540 s vysokým rozlišením tisku 1440 dpi s použitím ECO-SOL-MAX barev.

Používáme kvalitní české dřevěné rámy s vysokou pevností, které se nekroutí.

Plátno je napínáno přes rám, tzn. že na bocích obrazu je Vámi dodaná fotografie, nebo můžeme za příplatek 100,- Kč/kus opatřit graficky rámečkem s vybranou barvou tak, aby na bocích byla např. černá.

Obraz je dodáván s kolíčky na případné dopnutí plátna.

Všechny zakázky pečlivě balíme do bublinkaté folie a dutinkového papíru, aby nedošlo k jejich poškození, je možno využít zasílací služby PPL - DHL s doručením až k Vám domů, nebo vyzvednou osobně na naší adrese.

Za výslednou kvalitu a Vaši spokojenost 100% ručíme !

 

 

Postup objednávky (platí pouze pro přímé zákazníky Bigfoto.cz)

Po Vaší objednávce Vám bude automaticky vygenerován email s číslem zakázky, následně na něj prosím odpovězte a pošlete k nám Vaši fotografii, kterou chcete zpracovat. Pokud máte v objednávce více rozměrů, prosíme o upřesnění přiřazení Vašich fotografií k jednotlivým velikostem. (např. foto 1 = rozměr 60x40 cm)

Fotografie by měla být focena s rozlišením alespoň 5Mpx, aby byl výsledek kvalitní (dnes je poměrně běžné u všech digitální fotoaparátů). Nedoporučujeme použití fotografií z telefonů, nebo stahování malých foto z internetu s rozlišením 72dpi.

Pokud by fotografie nešla poslat, kvůli velikosti, doporučujeme využít služby www.úschovna.cz

Jakmile budeme mít Vaši fotografii spolu s objednávkou provedeme její kontrolu a potvrdíme emailem správnost dat. Pokud by snad nebyla data v pořádku, požádáme Vás o poslání lepších snímků.

Někdy je třeba upravit fotografii, aby nezasahoval objekt na snímku do krajů, nebo do rámu (u foto-obrazů). V takovém případě navrhneme vhodné řešení. V případě, že je nutné fotografii nastavovat, upravovat, nebo doplnit barevným rámečkem, budeme Vás informovat o mírném navýšení ceny. (nastavení, nebo vytvoření rámečku 100,-Kč/kus, složitější grafické úpravy 200 - 300,-Kč/kus)

Doba zpracování je závislá na množství aktuálně vyráběných zakázek, ale garantujeme dobu dodání max. do 6 pracovních dní.

V případě expresního zpracování na přání zákazníka účtujeme 200,-Kč (dodání do třetího pracovního dne, nebo doba Vánoc do Štědrého dne).Objednávku je však nutno provést do 12.00 hod. předchozího dne a musí být námi potvrzena !!! V době předvánočního odbavení se může stát, že bude zakázka odmítnuta.

Doručujeme prostřednictvím firmy PPL pohodlně až k Vám domů (poštovné a balné 139,-Kč/kus), nebo si můžete zdarma zakázku vyzvednout na adrese K Žižkovu 5, Praha 9, 180 00

V případě objednávky nad 3.500,-Kč je balné a doprava ZDARMA.

Děkujeme a těšíme se na Vaše objednávky.

Váš Team Bigfoto.cz