Informace o nás

Společnost Media Republic s.r.o. vznikla v listopadu 2002,máme dlouholeté zkušenostmi z oboru reklamy, výroby reklamních produktů a velkoplošného tisku. Disponujeme dvěmi tiskovými a řezacími stroji ROLAND VP 540 a VP 640 s vysokým rozlišením tisku, laminátorem, řezacím plotrem Copam a kompletním vybavením pro výrobu foto obrazů. Spolupracujeme s několika partnery na velkoobchodní bázy a jsme přímí výrobci všech nabízených produktů.

V roce 2011 vznikla myšlenka založení vlastního shopu Bigfoto.cz, který se zaměří na prodej velkoplošných fotografií s vlastními motivy klientů.

Naším hlavním cílem je potěšit našimi foto-produkty každého zákazníka, k čemuž je potřeba jeho 100% spokojenost. Proto poskytujeme plnou záruku na naše výrobky!

Proč si vybrat právě nás v 7 bodech ?

1) Od začátku roku 2011 jsme již prodali přes 25.000 kusů našich produktů do celé ČR a dalších zemí EU.

2) Myslíme dynamicky a děláme opravdu maximum pro naše klienty.

3) Naše ceny jsou velmi atraktivní a dostupné

4) Kvalitu použitých materiálů vybíráme dle nejpřísnějších kritérií. Tiskneme na nejlepší dostupné materiály.

5) Zaručujeme Vám 100% spokojenost, pokud byste snad s výrobkem od nás nebyli spokojeni, vyměníme Vám ho za jiný, nebo vrátíme peníze.

6) Veškeré naše výrobky jsme Vám schopni doručit pohodlně až domů prostřednictvím PPL - DHL, nebo si je můžete jednoduše vyzvednout u nás.

7) Naši práci děláme rádi a všech klientů si vážíme!

Fotogalerie

/album/fotogalerie/vykupto-main-jpg/ /album/fotogalerie/vykupto-ukazky-jpg/ /album/fotogalerie/white-poppies-canvas-wall-art-jpg2/ /album/fotogalerie/main-jpg/ /album/fotogalerie/main7-jpg3/ /album/fotogalerie/photo-on-canvas-jpg2/ /album/fotogalerie/vykupto-realizace-jpg/

Historie projektu

Projekt Bigfoto.cz vznikl na základě nápadu a dlouholetých zkušeností z reklamního segmentu a výroby obrazů na plátně. Snažíme se zákazníkům nabídnout kvalitnější  a cenově přijatelnější služby a výrobky.

Domníváme se, že je škoda mít hezké zážitky schované pouze v počítači a s nikým se o ně nepodělit.

V našem teamu máme profesionálně vyškolený personál, který Vám vyjde maximálně vstříc.

Děkujeme všem našim stálým partnerům za pomoc při realizaci služby Bigfoto.cz a našim klientům, že se k nám již po tak krátké době pravidelně vrací.

Naši uživatelé

Naši klíčoví zákazníci jsou všichni co chtějí oživit svůj interiér domova a vložit do jejich fotografií nový život a rozměr. Naše produkty jsou velmi vhodným a originálním dárkem, který nezevšední. Víme, že pokud odvedeme dobrou práci, budete se na Vaši fotografii zpracovanou od nás dívat každý den.

Bude nám potěšením, když se k nám budou naši klienti pravidelně vracet s jistotou, že u nás dostanou kvalitní produkt.

Všem našim klientů nabízíme věrnostní program, díky kterému ušetří nemalé finanční prostředky.

Ať už u nás necháte tisknout svatební snímky, foto vašeho miminka, domácího mazlíčka, vlastní fotoportréty, krajiny, nebo abstrakci, vždy budeme ke každé zakázce přistupovat individuálně a s pečlivostí.